What's happening?

<h5>FREE <span class=89.99 ~ Sosyal Medya İçin Özgün ve Profesyonel Logo Tasarla | Canva | COUPONS Udemy">

FREE 89.99
~ Sosyal Medya İçin Özgün ve Profesyonel Logo Tasarla | Canva | COUPONS Udemy
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

رجاء خاص عطل مانع الاعلانات لدعمنا

تحديث اليوم – 10 \9 \2021     – – تم ادراج عدد كبير من الكورسات بمختلف الاقسام 

Sosyal Medya İçin Özgün ve Profesyonel Logo Tasarla | Canva

Requirements

  • İnternet bağlantısı

Description

Logonuzu kendiniz tasarlamak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Türkiye’de ilk ve tek Canva ile logo tasarlama kursuna hoş geldiniz.

Bu kursumuzda sosyal medyayı profesyonelce kullanmak isteyenlere karmaşık tasarım programlarını kullanmadan Canva ile  telefondan, tabletten veya bilgisayardan 5 dakikadan kısa bir sürede nasıl profesyonel logo tasarımları yapabileceğinizi anlattık. Kursumuz adım adım sıfırdan ileri seviyeye doğru ilerleyecek ve kursu tamamladıktan sonra 5 dakikada profesyonel logolar tasarlayabiliyor olacaksınız.

Canva; telefondan, tabletten veya bilgisayardan sosyal medya gönderileri, logo, poster, sunum, davetiye, kart, reklam gibi birçok görseli profesyonel bir şekilde hazırlamanıza yardımcı olur. Her tasarımın elbette bazı kuralları var ancak tasarım kabiliyeti temelinde hayal gücüne bağlıdır. Canva , size tam olarak bu konuda destek sağlıyor. Canva’yı kullanabilmek için mucize tasarım bilgilerine sahip olmanıza gerek yok. Program zaten Türkçe ve içine girdiğiniz anda kullanım kolaylığı sağlıyor. Tek yapmanız gereken hayal gücünüzü kullanmak ve bizlerin de desteğiyle tüm bunları zahmetsizce tasarıma dökmek .

Bu kursta sizlerle beraber Canva ‘ yı kullanarak çok kısa sürede nasıl profesyonel logolar tasarlanıldığını anlattık. Örneklerimiz arasında ;takı satış sayfası , inşaat firması , doğal ürünler firması , tekstil firması vb. sektörlerine özel logoları adım adım tasarladık. Üstelik bütün tasarımı baştan sona görebileceğiniz şekilde derslere kaydettik. Çeşitli mesleklerden ve sektörlerden gerçek örneklerle tasarımlar yaptık. Bu kursu tamamladıktan sonra  girişimlerinde, kurumlarında, sosyal medya hesaplarında kullanacağın logoları sıfırdan kendin tasarlayabilmeyi öğreneceksin. Ve bizlerin logo tasarlarken nelere dikkat ettiğimizi gözlemleme şansını yakalayacaksın.

Who this course is for:

  • Logo tasarlamaya ve Grafik Tasarımı İlgisi Olan Ancak Bu İşlemleri Kısa Sürede Halletmek İsteyenler Bu Kursa Kayıt Olabilir


Get this Deal

89.99

FREE
89.99

Sosyal Medya İçin Özgün ve Profesyonel Logo Tasarla | Canva

[100% Discount]
GET THIS DEAL
[100% Discount] #Sosyal #Medya #İçin #Özgün #Profesyonel #Logo #Tasarla #Canva #Get this Deal
تخفيضات,كوبونات,كوبون,عروض,كوبون كل يوم
Get this Deal,Get this Deal
udemy sale,udemy for business,udemy discount,udemy gutschein,business administration,discount factor,course deutsch,course catalogue,udemy course discount,javascript courses online,javascript course,freebies,toefl speaking,excel courses online,excel courses,excel templates dashboard,software engineering course online,software engineering course,

<h5>FREE <span class="retail-old"><strike><span class="value">89.99</span></strike></span></h5> ~
Sosyal Medya İçin Özgün ve Profesyonel Logo Tasarla | Canva | COUPONS Udemy

Director

Director

Cast

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published