What's happening?

<h5>FREE <span class=74.99 ~ Davranış Bilimleri Kursu | COUPONS Udemy">

FREE 74.99
~ Davranış Bilimleri Kursu | COUPONS Udemy
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

رجاء خاص عطل مانع الاعلانات لدعمنا

تحديث اليوم – 25 \9 \2021     – – تم ادراج عدد كبير من الكورسات بمختلف الاقسام 

Davranış Bilimleri Kursu

Requirements

  • Bu kurs için sadece internet bağlantısı yeterlidir.

Description

Davranış bilimi, genel olarak sosyoloji, sosyal ve kültürel antropoloji, psikoloji ve biyoloji, ekonomi, coğrafya, hukuk, psikiyatri ve siyaset biliminin davranışsal yönleri dahil olmak üzere insan eylemleriyle ilgili çeşitli disiplinlerden herhangi birine ait bir genel isim ve bilim dalıdır. Bu bilim dalının felsefe, psikoloji ve sosyoloji ile olan yakın ilişkisi, bu bilimin bahsi geçenlerden ayrılmaz bir parçası olmasını zorunlu kılmıştır.

Lucien Lévy-Bruhl, (19 Nisan 1857 doğumlu, Paris, Fransa – 13 Mart 1939, Paris’te öldü), ilkel halkların psikolojisi üzerine yapılan çalışmalarda, sosyal düşünce ve ilkel dinin irrasyonel faktörleri anlamada antropolojiye yeni bir yaklaşım veren Fransız filozofudur.

Lévy-Bruhl, 1899’dan 1927’ye kadar Sorbonne’da felsefe profesörüdür. İlk büyük eseri, La Morale ve La Science des Moe des des moeurs (1903; Etik ve Ahlak Bilimleri), Auguste Comte’un pozitivizmini yansıtıyordu. Teorik ahlakın hüküm sürdüğünü söyleyen bu kitap, çoğulcu, göreceli bir sosyolojinin temelini attı. Bundan sonraki dikkatinin büyük kısmı, ilk kez Les Fonctions mentales dans les sociétés ilkellerinde (1910; Yerliler Nasıl Düşünür) incelendiği ilkel toplumlardaki insanların zihniyetine ayrılmıştı. Fransız sosyolog Émile Durkheim’den, ilkel toplumlardaki insanlar ile modern Batılılar arasındaki akıl yürütmedeki farklılıkları hesaba katan representation kolektifleri veya grup fikirleri kavramını benimsedi. İlkel düşünce ve algıların mistisizm tarafından engellendiğini ve ilkel zihniyetin, mantık yasalarına aykırı olmasa da, sadece onlar tarafından yönetilmediğini öne sürdü.

Bu daha fazlasını, adım adım ve anlaşılır bir şekilde bu kursta anlayacak, öğrenecek ve yaşantınızda uygulayacaksınız.

Bu kursta, çok daha fazlasını video derslerle bulacaksınız.

Bu kursu istediğiniz yer ve zamanda tekrar edebilirsiniz. Kurs sonunda sertifika alacağınızı unutmayın.!

Who this course is for:

  • Bu kurs her kesimden herkese uygundur.


Get this Deal

74.99

FREE
74.99

Davranış Bilimleri Kursu

[100% Discount]
GET THIS DEAL
[100% Discount] #Davranış #Bilimleri #Kursu #Get this Deal
تخفيضات,كوبونات,كوبون,عروض,كوبون كل يوم
Get this Deal,Get this Deal
udemy sale,udemy for business,udemy discount,udemy gutschein,business administration,discount factor,course deutsch,course catalogue,udemy course discount,javascript courses online,javascript course,freebies,toefl speaking,excel courses online,excel courses,excel templates dashboard,software engineering course online,software engineering course,

<h5>FREE <span class="retail-old"><strike><span class="value">74.99</span></strike></span></h5> ~
Davranış Bilimleri Kursu | COUPONS Udemy

Director

Director

Cast

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published