What's happening?

<h5>FREE <span class=44.99 ~ Business English Part 2 | COUPONS Udemy">

FREE 44.99
~ Business English Part 2 | COUPONS Udemy
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Business English Part 2

Requirements

  • Orta düzey İngilizce bilgisi

Description

İş İngilizcesi, dil eğitiminin özenle düşünülmesi gereken bölümlerindendir. İş insanları, çok az zamanı olan ve bu zaman diliminde olabilecek en net faydayı almak isteyen profesyonellerden oluşur.

Klasik uygulamalarda iş insanlarının eğitiminde gramer detaylarından tutun da onların ilgi alanına girmeyen akademik makalelerin okutulmasına, ilgisiz paragraflar yazmaktan, her hangi bir konu üzerine sohbet etmeye kadar sayısız hata yapılıyor.

Bu kursta iş İngilizcesinde eğitimde yaptığımız öncelikle doğru konu seçimleri.

Yani her hangi bir konudan, akademik makalelerin içeriklerinden konu etmek yerine, toplantılardan, iş hayatındaki mahremden, iş etikleri gibi konular üzerine İngilizce olarak konuşup, dinleyip, yazacağız. Sadece videoları izlemeyecek, sizden yapılmasını istenen görevleri de yerine getirmiş olacaksınız.

İş İngilizcesinde gerekecek kelimeler.

İş hayatında bilmemiz gereken olmazsa olmaz kelimeler var. Bu eğitimde, hedef kelimelerimizle ilgili cümleler yazacağız ve ses kayıtları yaparak konuşacağız.

Grameri konu konu anlatmak yerine kısaca değineceğiz.

Birçok İngilizce eğitimi maalesef sınav formatına sıkıştırılmış durumda. Kursiyerler sadece detayları alıp soru çözüyorlar ve detay bilmek dil bilmek anlamına geliyor. Biz bu eğitimde gramerden birkaç detayı hatırlatmayı yeterli bulduk. Hedef grameri de yaptığınız aktivitelere serpiştirdik.

Gerçek zamanlı Role-Play uygulamaları yapacağız.

Bu eğitim içerisinde bulunan dilemma bölümlerinde size verilen bazı rolleri yapmanız istenecek. Böylece siz bazen bir firma yetkilisi olarak teklif hazırlayacak, bazen elinizdeki verileri kullanarak karşınızdaki bireyi ikna etmeye çalışacaksınız. Yaptığınız çalışmalar için geri bildirimler alacaksınız..

İş İngilizcesi için gerektiği gibi yazmak

Bu eğitimin birçok yerinde size verilen görevlere iş dünyasından beklenildiği gibi yazacağız. E-postalarda yapmamız gerekenlerden konu edip örnekler göreceğiz.

  • 2 Part’tan oluşan toplam 9 modülü başarıyla tamamladığınızda isminize hazırlanmış basılı kurum sertifikası alabilirsiniz.
  • CanEnglish mobil uygulama ile eğitmenle ücretsiz 1 ay boyunca iletişimde kalabilirsiniz.
  • Udemy öğrencileri olarak materyallerimizden indirimli faydalanabilirsiniz.

Who this course is for:

  • İş insanları
  • İş hayatına girmeyi planlayanlar


Get this Deal

44.99

FREE
44.99

Business English Part 2

[100% Discount]
GET THIS DEAL
[100% Discount] #Business #English #Part #Get this Deal
تخفيضات,كوبونات,كوبون,عروض,كوبون كل يوم
Get this Deal,Get this Deal
udemy sale,udemy for business,udemy discount,udemy gutschein,business administration,discount factor,course deutsch,course catalogue,udemy course discount,javascript courses online,javascript course,freebies,toefl speaking,excel courses online,excel courses,excel templates dashboard,software engineering course online,software engineering course,

<h5>FREE <span class="retail-old"><strike><span class="value">44.99</span></strike></span></h5> ~
Business English Part 2 | COUPONS Udemy

Director

Director

Cast

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published