What's happening?

<h5>FREE <span class=29.99 ~ Sıfırdan İbranice Dil Eğitimi | COUPONS Udemy">

FREE 29.99
~ Sıfırdan İbranice Dil Eğitimi | COUPONS Udemy
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Sıfırdan İbranice Dil Eğitimi

Requirements

  • İbranice bilgisi olmayan kişiler için hazırlanmış bir kurstur. Herkes katılabilir 🙂

Description

Herkese Merhabaa.

Bu kursumuz, daha önce İbranice ile alakası olmamış, İbranice bilgisi sıfır olan kişiler düşünülerek hazırlanmıştır. Ayrıntılı bir şekilde ders anlatımı ile bu işin mantığını çözerek bu dili öğreneceğinize inanıyorum.  Türkiye’de kaynakların bulunmaması sebebi ile öğrenilmesi zor diller arasında olan İbranice, kendi yabancı kaynaklarımdan yararlanarak, sizlerle paylaştığım ‘Kaynaklar’ kısmındaki alıştırmalar ile daha kolay. Kesinlikle zor bir dil değildir. Yalnızca iyi öğretmek vardır ve ben bunu çok iyi yaptığıma inanıyorum.

Bunu UDEMY de, Türkçeden İbranice dil eğitimi veren tek kişi olarak bunu sizlere söylüyorum.

Derslerimizin en sıkıcı noktası harflerin öğrenimidir. Ancak Harfler ve Nikudlar dersinden sonra, sizin gayret ve isteğinizle de, ilk dersten sonra okuma ile ilgili problemimiz ortadan kalkmaktadır. Harfler bu dilin doğum sancıları gibidir. Biraz zorlanırsınız ancak bir bakarsınız, dili öğrenmeye başlamışsınız bile.. Harflerden sonraki süreçte, gereksiz kelimeler  yerine, günlük hayatta kullanabileceğimiz kelimelere öncelik verilerek örnekler oluşturulmuştur. Bu sayede öğrenilen kelimenin günlük kullanımda nasıl olacağı da, daha ilk derslerden öğrenilmeye başlanmaktadır. Günlük hayatta kullanmamız gereken gramer kuralları da, işin mantığı ön plana çıkarılarak anlatılmıştır. Bu sette kesinlikle ihtiyaç dışında gramer kuralları bulunmamaktadır ve tamamen günlük konuşmaya yöneliktir. Bunu diyalog ve okuyacağımız metinlerden de görebilmeniz mümkündür. Diyaloglara geçtikten hemen sonra  basit fiilleri kullanmaya başlayacağız. İlk olarak sadece şimdiki zamanda, tekil şahısta ve eril-dişil olarak kullanacağız. Artık bu olayın mantığını anladıktan sonra ise, İbranicenin en temel fiil kalıbı olan, PAAL çatısı ile birlikte şimdiki zaman ve geçmiş zaman kalıplarını öğreneceğiz.  Ardından ise PİEL kalıbı ile fiil kullanımlarımızı çeşitlendirerek eğitimimizi sonlandıracağız. Bu süreci tabiki kaynaklar ile sürekli olarak destekleyeceğim.

Yeni dersler ise konu takibine göre yüklenecektir. 🙂

Şimdiden kolay gelsin.. Başarılar Dilerim..

Who this course is for:

  • Dil öğrenmeye istekli herkes için uygundur…


Get this Deal

29.99

FREE
29.99

Sıfırdan İbranice Dil Eğitimi

[100% Discount]
GET THIS DEAL
[100% Discount] #Sıfırdan #İbranice #Dil #Eğitimi #Get this Deal
تخفيضات,كوبونات,كوبون,عروض,كوبون كل يوم
Get this Deal,Get this Deal
udemy sale,udemy for business,udemy discount,udemy gutschein,business administration,discount factor,course deutsch,course catalogue,udemy course discount,javascript courses online,javascript course,freebies,toefl speaking,excel courses online,excel courses,excel templates dashboard,software engineering course online,software engineering course,

<h5>FREE <span class="retail-old"><strike><span class="value">29.99</span></strike></span></h5> ~
Sıfırdan İbranice Dil Eğitimi | COUPONS Udemy

Director

Director

Cast

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.