What's happening?

<h5>FREE <span class=19.99 ~ Manipülasyon Teknikleri ile Zihin Yönlendirme Nasıl Yapılır? | COUPONS Udemy">

FREE 19.99
~ Manipülasyon Teknikleri ile Zihin Yönlendirme Nasıl Yapılır? | COUPONS Udemy
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Manipülasyon Teknikleri ile Zihin Yönlendirme Nasıl Yapılır?

Requirements

  • Katılım için tek şart insan doğasını merak etmek.

Description

Kararlarımızın çoğunu kendimiz verdiğimizi düşünürüz ve verdiğimiz kararlarda zihnimiz ne kadar yönlendirildiğinin farkında olmayız. Aile yaşantımız da arkadaş ortamımızda veya ikili ilişkilerimizde aktif olarak sürekli manipülasyona maruz kalarak zihinlerimiz yönlendiriliyor. Kendimiz kararlar verdiğimiz düşünürken bizi yönlendiren insanın kararlarını uygulayıp onun hayatını yaşıyoruz.

Manipülasyon teknikleri bir insanın düşüncesini etkilemek için kullanabileceğiniz psikolojik yöntemlerdir. Manipülasyon teknikleri psikolojide derin bir şekilde işlenen bir konudur. İnsanlar yer yüzünde var olduğundan beri birbirlerini manipüle etmek için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Çünkü hayat ikna üzerine kurulmuştur ve birilerini ne kadar ikna edebilirseniz o kadar etkili bir insansınızdır. Manipülasyon tekniklerini çağlar boyunca insanlar kullanmıştır. Manipülasyon teknikleri günümüzde siyasette reklam sektöründe bir şeyleri insanlara inandırmak ve düşünceleri yönlendirmek için fazlasıyla kullanılmaktadır. Tarihte Kennedy ,obama ve birçok devlet başkanı insanları yönlendirmek için manipülasyona başvur ve başarılıda olmuştur. Bir şeyleri gerçekleştirmek için karşı tarafa düşüncelerinizi aktarmak ve manipüle etmek en temel en gerekli yöntemdir.

Bu kursta manipülasyonun ne olduğunu manipülasyon süreçlerinin nasıl ilerlediği, manipülatörlerin karakterlerini ve günlük hayatta karşılaştığımız manipülasyon tekniklerinin neler olduğunu öğrenip manipülasyondan nasıl korunacağımızı öğreneceğiz. Kursta öğreneceğimiz manipülasyon teknikleri

Tehdit tekniğini ,bir gerçek bir yalan tekniği ,duygusal santaj tekniği ,otorite tekniği ,iltifat tekniği ,mağduru oynama tekniği ,tekrar eden cümleler tekniği ,sokratın sırrı tekniği ,önce büyük sonra küçük tekniği ,imge ve simgeler tekniği ,saptırma tekniği ,seçenek sunma tekniği , özgüven yoksunluğu yaratma tekniği ,mahrum bırakma tekniği ,abartılı hayal kırıklıkları tekniği ,cımbızlama tekniği ,sorun yarat ve çöz tekniği ,planlı yönlendirme tekniği ve yanlış ayartma tekniklerini öğreneceğiz.

Who this course is for:

  • Psikoloji ,insan psikolojisi ,manipülasyon ve fikir yönlendirme meraklılarına


Get this Deal

19.99

FREE
19.99

Manipülasyon Teknikleri ile Zihin Yönlendirme Nasıl Yapılır?

[100% Discount]
GET THIS DEAL
[100% Discount] #Manipülasyon #Teknikleri #ile #Zihin #Yönlendirme #Nasıl #Yapılır #Get this Deal
تخفيضات,كوبونات,كوبون,عروض,كوبون كل يوم
Get this Deal,Get this Deal
udemy sale,udemy for business,udemy discount,udemy gutschein,business administration,discount factor,course deutsch,course catalogue,udemy course discount,javascript courses online,javascript course,freebies,toefl speaking,excel courses online,excel courses,excel templates dashboard,software engineering course online,software engineering course,

<h5>FREE <span class="retail-old"><strike><span class="value">19.99</span></strike></span></h5> ~
Manipülasyon Teknikleri ile Zihin Yönlendirme Nasıl Yapılır? | COUPONS Udemy

Director

Director

Cast

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.