What's happening?

<h5>FREE <span class=19.99 ~ A’dan Z’ye Udemy / Udemy’den Para Kazanma (Unofficial) | COUPONS Udemy">

FREE 19.99
~ A’dan Z’ye Udemy / Udemy’den Para Kazanma (Unofficial) | COUPONS Udemy
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

رجاء خاص عطل مانع الاعلانات لدعمنا

تحديث اليوم – 10 \9 \2021     – – تم ادراج عدد كبير من الكورسات بمختلف الاقسام 

A’dan Z’ye Udemy / Udemy’den Para Kazanma (Unofficial)

Requirements

  • Ön koşul bulunmuyor

Description

Udemy, bilgi birikiminizi online kurs haline getirerek, belirli müfredat dahilinde öğrencilere ulaştırmanızı sağlayan bir online eğitim platformudur. Emek vererek faydalı bir eğitim ortaya çıkardığınızda, insanlar eğitimlerinizi satın alır ve bu şekilde kendinize pasif gelir kapısı oluşturursunuz. Tabii ki yeteneklerinizi farketmek, ihtiyaca yönelik konuyu bulmak ve gerekli planlamaları yapıp bir kursu yayınlamak duyulduğu kadar kolay olmayabilir. Gerekli desteği aldığınızda, kendi eğitiminizi çekmek için bazı temel bilgilere sahip olacaksınız.

Peki bu kursta neler öğreneceksiniz ?

Öncelikle Udemy platformunu yakından tanıyacak ve iş ortaklığı yapacağınız site hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Daha sonra bu platformda eğitmen olmanın avantajlarını göreceksiniz. Eğitmen olabilmek için ihtiyacınız olan şeyleride gördükten sonra eğitimin giriş kısmını bitireceksiniz.

Eğitim planlaması kısmına gelince; nasıl eğitmen hesabı oluşturacağınızı, profilinizi düzenleyeceğinizi ve nasıl eğitim oluşturacağınızı göreceksiniz. Haliyle eğitim oluşturmanın çeşitli aşamalarını da öğrenmiş olacaksınız. Bunların içerisinde müfredat hazırlama, eğitim videoları hazırlama, kapak fotoğrafı hazırlama, gibi konular bulunuyor. Eğitiminiz hazır! Peki bundan sonra ödemeleri nasıl alacaksınız ? Nasıl üst düzey eğitmen olacaksınız ? Devam eden derslerde bu konularda bilgileneceksiniz. Tabii ki eğitiminizi hazırlayıp yayınlayınca işiniz bitmeyecek. Tüm istatistikleri değerlendirmeli, eğitimlerinizi buna uygun olarak revize etmeli, iyi pazarlama yapabilmeli ve tüm öğrencilerinizle düzenli olarak irtibatta olabilmelisiniz. Bu gereklilikler için Udemy’nin sunduğu özellikleri kullanmayı öğreneceksiniz.

O halde hemen eğitime katılın ve yeteneklerinizi paraya dönüştürmeye başlayın.

İyi dersler…

Who this course is for:

  • Kendine ek gelir oluşturmak isteyen herkes


Get this Deal

19.99

FREE
19.99

A’dan Z’ye Udemy / Udemy’den Para Kazanma (Unofficial)

[100% Discount]
GET THIS DEAL
[100% Discount] #Adan #Zye #Udemy #Udemyden #Para #Kazanma #Unofficial #Get this Deal
تخفيضات,كوبونات,كوبون,عروض,كوبون كل يوم
Get this Deal,Get this Deal
udemy sale,udemy for business,udemy discount,udemy gutschein,business administration,discount factor,course deutsch,course catalogue,udemy course discount,javascript courses online,javascript course,freebies,toefl speaking,excel courses online,excel courses,excel templates dashboard,software engineering course online,software engineering course,

<h5>FREE <span class="retail-old"><strike><span class="value">19.99</span></strike></span></h5> ~
A’dan Z’ye Udemy / Udemy’den Para Kazanma (Unofficial) | COUPONS Udemy

Director

Director

Cast

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published